IMG_2865_-_Kopia.jpg

Hotel (***) Lival, ul. Młodzieży Polskiej 10-12

Hotel o bryle nawiązującej do stylu secesyjnego. Znajduje się tuż przy promenadzie nadmorskiej. Posiada stylowe pokoje, apartamenty (w tym dwupoziomowy apartament De Luxe) - wszystkie z widokiem na morze.

www.hotel-lival.pl

IMG_2835.jpg

Lido - Dom przy plaży, ul. Brzeźnieńska 4

Dom wypoczynkowy "Lido" znajduje się w miejscu przedwojennego hotelu "Seestern". Położony jest w sąsiedztwie promenady nadmorskiej (wejście do ogrodu restauracji wprost z promenady). Posiada dwa standardy pokoi: turystyczny i standard.

Uwaga: dojazd do hotelu od ulicy Pułaskiego.

www.lido-gdansk.pl

IMG_2823.jpg

Villa Pascal, ul. Łamana 5

Pensjonat, bryłą budynku nawiązujący do sąsiedniego budynku z okresu międzywojennego oraz innych budynków z tego okresu na terenie Brzeźna. Znajduje się niedaleko plaży i promenady nadmorskiej, gdyż leży w obszarze dawnej wioski rybackiej. Villa oferuje komfortowo i funkcjonalnie urządzone pokoje.

www.villa-pascal.com.pl

IMG_2894.jpg

Villa Ramzes, ul. Dworska 4a

Budynek pensjonatu dobrze wpisuje się w styl architektoniczny budynków mieszkalnych z okresu międzywojennego.  Pensjonat znajduje się w bliskim sąsiedztwie kościoła pw. Św. Antoniego. Z willi do plaży - zaledwie ok. 3 min spacerkiem (idąc uliczką Północną). Villa oferuje kompleksowo urządzone pokoje.

 www.villaramzes.pl

IMG_2830.jpg

Willa Bursztyn, ul. Oksywska 1

Pensjonat o tradycyjnej bryle znajdujący się w obszarze dawnej wioski rybackiej, blisko plaży. Z tarasu dwupokojowego apartamentu rozciąga się widok na morze.

 www.bursztyngdansk.pl

 

IMG_4860.jpgPokoje Alicja, ul. Pułaskiego 6

Obiekt znajduje się przy spokojnej historycznej uliczce w pobliżu parku brzeźnieńskiego i promenady nadmorskiej. Oprócz noclegu "Alicja" oferuje grill z altaną i miejsca relaxu przy zadaszonych stołach na podwórzu.

http://pokoje-alicja.com.pl/

IMG_2822-343681139.jpg

Willa Marina, ul. Brzeźnienska 16

Pensjonat o bryle nawiązującej do latarni morskiej. Znajduje się przy promenadzie nadmorskiej (okolica ul. Hallera). Pokoje z przestronnymi balkonami.

www.willa-marina.pl

 

IMG_4758.jpg

Amber House, ul. Południowa 8

Nowy obiekt (z 2013 r.) położony przy skrzyżowaniu ulic Pułaskiego i Południowej, w bliskim sąsiedztwie promenady nadmorskiej i parku brzeźnieńskiego. Posiada pokoje w czterech standardach (Apartament, de Lux, Standard, Ekonomy).

http://amberhs.pl/

 

IMG_2198.jpg

Dom studencki nr 11 Uniwersytetu Gdańskiego,
ul. Chodkiewicza 14

DS nr 11 znajduje się w jednym z bloków byłego Ośrodka Kształcenia Cudzoziemców (zlikwidowanego pod koniec lat 80-tych XX w.). Budynek znajduje się blisko alei lipowej (ciąg ulicy Hallera), ok.200 metrów od plaży. Latem oferowane są niedrogie noclegi.

www.akademikigdansk.pl

IMG_2879.jpg

Dom studencki nr 11 Politechniki Gdańskiej, ul. Chodkiewicza 15

Niegdyś hotel asystencki PG, obecnie dom studencki. Latem oferowane są ogólnodostępne noclegi. Możliwość korzystania z bezpłatnego internetu. Do plaży ok. 350 m.

www.akademiki.pg.gda.pl

IMG_4798.jpg

Spółdzielcze Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne "Brzeźno", ul. Hallera 227 A

Obiekt znajduje się w spokojnym otoczeniu, tuż nieopodal terenu semileśnego. Do plaży ok. 8 min spacerem aleją lipową. Centrum oferuje komfortowe pokoje, salę konferencyjną oraz restauracyjną.

Uwaga: dojazd do obiektu od ulicy Chodkiewicza.

http://www.scsk.pl/informacje-o-osrodku-2.html